Про Нас

Вибір України

Орден "Золотий хрест честі і звитяги "Лицар Вітчизни"

Вибір України

"Вибір України"

Імпортер Експортер року

"Імпортер року" | "Експортер року"

ЧОМУ МИ?

Лідер імпорту-експорту склотари

Ми здійснюємо тільки прямі поставки в Україну, тому скляна тара надходить безпосередньо від виробника; пропонуємо широкий асортимент скляної тари, який задовольнить найвибагливішого споживача.

Гуртова і роздрібна реалізація

Пропонуємо величезний асортимент моделей скляних пляшок і банок з різними декоративними елементами і ергономічними характеристиками, різного кольору, щоб ви обирали саме те, що ідеально підійде для Вашого бренду і його презентації на ринку України. Розмитнення і доставку вантажу наше підприємство здійснює самостійно. Вам буде зручно і вигідно замовляти навіть дрібні партії у роздріб, не кажучи про великі об’єми продукції, які ми доставимо до Вашого виробництва чи офісу.

Кампанія «Скло – це життя»

Ми активно підтримуємо світову кампанію «Glass is Life». Скло виробляється з натуральної, екологічно чистої сировини, і може бути перероблене знову і знову, без втрати якості і міцності. Ідеально чисте, рівне, кришталево прозоре скло не тільки забезпечує добрий огляд продукції на вітрині, але й зберігає справжній смак, колір і аромат продукту всередині.

Сертифікати відповідності на 2017 рік