Ще розділи: Банки з бугельним замкомПляшки для оліїБанки для плодо-овочевої консервації

Консервування в промислових або домашніх умовах вимагає високої якісної та зручної тари, здатної зберегти смак і корисність овочів, фруктів, соусів, м'яса. На зміну бляшаним кришкам з'явилися більш прості у використанні алюмінієві кришки для банок твіст-офф. Вони не вимагають використання закаточного ключа, що істотно спрощує весь процес закупорювання. Для промислових цілей такий формат максимально зручний, тому кришки для банок гуртом - правильне рішення для успішності виробництва.

У чому їх особливість

Кришки твіст офф - зручний сучасний варіант для консервування. Вони без зусиль сідають на різьбу, забезпечуючи відмінну герметичність. Простота закручування робить гвинтові кришки для банок відмінним способом економії часу, необхідного на консервацію. Зберігати продукти таким чином можна довго, адже в банки не проникає кисень і мікроорганізми.

Металеві кришки для банок використовуються виключно зі спеціальною тарою, але проблем з її наявністю немає. У нас можна купити скляні банки саме під такий варіант, а головне - різного об'єму. Їх «тандем» дозволить закручувати не тільки овочі або фрукти, а й мед, варення, сік, компот, надійно зберігати сипучі та рідкі продукти.

Виготовляються кришки для закатування банок з високоякісної нетоксичної жесті, яка всередині покрита спеціальним лаком.

Як правильно використовувати

Для промислових цілей кришка для банки твіст-офф вважається одноразовою. Для домашнього застосування можна кришки для банок твіст купити, та використовувати її кілька разів. Проте не забувайте перед закатуванням ретельно стерилізувати (занурити в киплячу воду на кілька хвилин). Важливо: застосовувати для зберігання продуктів деформовані, зі слідами відколов, іржі категорично не можна. Пропонуємо найкращі кришки для банок купити у нас. Ми здійснюємо доставку практично в будь-яке місто України, а також в країни СНД: Молдова, Білорусь, Росія, Казахстан. Замовлення приймаємо у робочий час за телефоном або через пошту.

З повагою, сайт "Sklotara".