➦ З дбайливим ставленням аксесуари для консервації прослужать майже нескінченно довго, а якщо ви їх викинете, вони на 100 відсотків підлягають переробці.
➦ Скло — непористий матеріал, а значить, крізь нього не може проникнути ніщо, в тому числі бактерії. Це допомагає довше зберігати їжу свіжою.
➦ Відсутність токсичності: одна з основних причин, чому ми любимо скло, адже воно максимально безпечне. Як правило, воно повністю інертне (тобто не вступає в реакцію та не вилуговується) і непроникне для рідин і газів.
➦ Деякі поширені приклади дефектів: пухирі, слід від перегородки, відколи, апельсинову кірку, перетиснені шийки та вогневі тріщини.
➦ Так можна. Наприклад, фруктові джеми розливають у скляні горщики при температурі близько 85°C. Проблема полягає в різниці між температурою скла і продукту. Скляна тара повинна бути належним чином «акліматизована»: рекомендується не переміщати її зі складів (які зазвичай не опалюються) безпосередньо на розливний завод. Слід також звернути особливу увагу на подальшу термічну обробку, коли контейнери запечатані (пастеризація та стерилізація), оскільки ці обробки впливають на внутрішній тиск.