Домашній метод виготовлення скла

Домашній метод виготовлення скла

Домашній метод виготовлення скла

Підготуйте так звану доменну піч

Підготуйте так звану доменну піч

Якщо говорити про ручний метод, то нас влаштує навіть мангал закритого типу. Цей метод використовує тепло, яке генерується великим вогнем від вугілля, щоб розплавити кварцовий пісок у скло. Використані матеріали відносно дешеві та поширені - теоретично, все, що вам потрібно, - це коротка поїздка до магазину за піском та вугіллям, щоб бути готовими до виготовлення власного скла. Використовуйте великий гриль-барбекю на вугіллі - стандартні розміри "купольних" моделей працюють добре. Використовуйте найзакритіші доступні грилі. Більшість вугільних грилів буде мати отвір на дні - відкрийте його, це вентиляційний отвір.

  • Навіть при надзвичайно високих температурах, які досягаються цим методом, важко розплавити кварцовий пісок на грилі. Додайте до піску невелику кількість (близько 1/3 до 1/4 обсягу піску) соди, вапна та / або бури. Ці добавки знижують температуру плавлення піску.
  • Якщо ви збираєтеся створити склянку, підготуйте довгу порожню металеву трубу. Якщо збираєтеся влити скло у форму, підготуйте її заздалегідь. Ви хочете, позбутися цвілі, яка не спалюється і не плавиться від тепла розплавленого скла - використайте графіт.

Небезпека цього методу

Небезпека цього методу

Цей метод підштовхне звичайне барбекю за межі його нормальних температурних меж - буде настільки жарко, що навіть можна розтопити сам гриль. Цей метод може призвести до серйозних травм або смерті, якщо користуватись нерозумно. Продовжуйте з обережністю. Для того, щоб при необхідності погасити вогонь, під рукою тримайте велику кількість ґрунту, піску або вогнегасника для високих температур.

небезпека методу 1

Вживайте всі можливі заходи обережності, щоб захистити себе і свою власність від сильного вогню. Використовуйте цей методу на ґрунтовій або піщаній поверхні на відкритому повітрі з великою кількістю місця. Застосування цього методу на голій бетонній поверхні, не покритій піском або брудом, може призвести до вибухового розтріскування бетону, якщо на нього впаде гаряче розплавлене скло. Не використовуйте обладнання лише в одному екземплярі. Тримайте напоготові запасний інвентар до того часу поки не навчитеся і не перевірите на практиці наявне обладнання. Перед тим як нагрівати скло, протестуйте гриль, просто розігрівши його до необхідної робочої температури (1300 градусів за Цельсієм). Ви також повинні носити якомога більше захисного одягу, включаючи:

  • Рукавички або рукавиці з підвищеним захистом від вогню;
  • Маска зварника;
  • Фартух з вогнетривким шаром;
  • Термостійкий одяг.

Допоможіть вогню розгорітися сильніше

Допоможіть вогню розгорітися сильніше

Для цього Вам знадобиться шланг прикріплений до вентилятора або вакуумного приладу, який подаватиме повітря. Використовуючи клейку стрічку або інший метод, спрямуйте шланг так, щоб він видував безпосередньо в нижній вентиляційний отвір, не торкаючись основного корпусу гриля. Ви можете захотіти прикріпити шланг до однієї з ніжок або коліс гриля - наша порада цього не робити. Тримайте головний вакуумний прилад якомога далі від гриля.

  • Переконайтеся в тому, що шланг надійно закріплений і не рухається - цього не вдасться зробити під час процесу виготовлення скла, адже ви не повинні наближатися до гриля, коли він дуже гарячий.
  • Увімкніть вакуумний апарат, щоб перевірити положення шланга. Він повинен бути спрямований безпосередньо до вентиляційного отвору.

Підготуйте внутрішню частину гриля з вугіллям

Підготуйте внутрішню частину гриля з вугіллям

Використовуйте більше вугілля, ніж ви б взяли для гриля з м'ясом. Успішні результати будуть досягнуті, коли ви заповните гриль майже до країв. Помістіть чавунний горщик або тигель, що містить ваш пісок, в центрі гриля, оточений деревним вугіллям.

  • Деревне вугілля твердої деревини (або "кусковий") створює гаряче повітря і нагрівається швидше, ніж брикетне вугілля, що робить його кращим вибором, якщо він доступний.

Запаліть вугілля

Запаліть вугілля

Подивіться на пакування з дерев'яним вугіллям, щоб дізнатися, чи можна його запалити безпосередньо запаливши шматок, чи можливо потрібна рідина для розпалу. Спробуйте рівномірно поширити полум'я.

Зачекайте, поки вугілля стане гарячим

Зачекайте, поки вугілля стане гарячим

Коли вугілля сіріє і випромінює помаранчеве світіння, воно готове. Ви повинні відчути сильне тепло від того що просто стоїте біля гриля.

Увімкніть прилад, щоб додати повітря

Увімкніть прилад, щоб додати повітря в деревне вугілля. Вугілля, що підживлюється повітрям з дна, може горіти надзвичайно гаряче (до 2000 градусів за Фаренгейтом).

  • Якщо ви все ще не в змозі досягти достатньо високих температур, експериментуйте із заміною кришки, вводячи повітря через вентиляційний отвір.

використовуйте металеві інструменти

Коли ваше скло розплавлене, дуже обережно використовуйте металеві інструменти, щоб зняти та формувати його. Через низьку температуру методу гриля, розплавлене скло може бути жорсткішим і з ним важче працювати, ніж зі скло з печі. Формуйте його за допомогою трубки, форми або інших інструментів.