Скло чи пластик?

Скло чи пластик?

Скло чи пластик?

 Що ж обрати, якщо Ви хочете зберегти своє здоров’я та навколишнє середовище

Ми звикли пити з пластикових пляшок настільки, що навіть не замислюємося про шкоду такої тари.

При звичайних умовах зберігання пластик не наповнює воду хімічними елементами. Проте, при нагріванні трохи вище кімнатної температури токсичні молекули переміщуються з пластику в рідину, якою вона наповнена. Як наслідок, в 30-ти градусну спеку вода в пластиковій тарі стає справжньою отрутою.

Повторне ж використання пластику збільшує ризик інтоксикації організму. Адже, часто при повторному використанні пляшки миють теплою або навіть гарячою водою, що призводить до виділення з пластику токсичних речовин, які можуть потрапити до Вашого організму.

Дуже негативно пластик впливає на навколишнє середовище, адже розкладається більш ніж протягом 450 років. Екологи б’ють на сполох, тому що  пластик є причиною значних забруднень рік, морів, океанів….У світовому океані утворились цілі острівки пластмасового сміття. Саме пластик є причиною вимирання великої кількості тварин, риб та птахів…

 

З точки зору масового споживача скло поступається пластику. Скляні пляшки легко розбити, вони значно важче пластикових. Проте, чому саме скло?

 

Скло виробляється з натуральних матеріалів: вапняк і кальцинована сода. Його легко мити, стерилізувати та використовувати повторно. Окрім цього, склотара має чимало перерваг.

ü  Через природній склад склотара є практично інертною. А це означає, що вона не взаємодіє з напоями та їжею всередині, тому небезпечні хімічні речовини не потрапляють всередину та не шкодять Вашому здоров’ю.

ü  Скло не має аромату та смаку.  Багато виробників дитячого харчування, соків та молочних продуктів знають, що скло захищає смак та свіжість продуктів. Обравши продукцію «у склі», Ви зможете оцінити справжній смак продуктів!

ü   Скло на 100% підлягає вторинній переробці, а отже скляна тара може знову перетворитись на «нове скло». 

ü  Скло природним чином розкладається назад у землю, не залишаючи після себе шкідливих для навколишнього середовища речовин.

 

Проаналізувавши переваги скла та значні недоліки пластику очевидно, що скляні банки та пляшки – свідомий вибір на користь навколишнього середовища та  Вашого здоров’я!