Стерилізація банок на газеті

Стерилізація банок на газеті

Стерилізація банок на газеті

Компанія "Склотара" продовжує випускати цикл статей на тему скляної тари. Ми займаємося гуртовим постачання скляних банок, пляшок та іншої тари зі скла. З приводу співпраці (можна купити банки для консервування оптом) звертайтеся в розділ контакти.

Сьогодні представляємо другий метод стерилізації банок для консервів.

Цей метод є найбільш надійним для забезпечення ретельного очищення банок для консервування. Він займає трохи більше часу, ніж інші способи, (час витрачений на процес близько 30 хвилин), перш ніж консерви стануть готові й будуть на шляху до комори. Ви навіть не помітите часу.

Нагрійте духовку до 130 C / 275F. Не піддавайтеся спокусі нагрівати духовку більше або ризикуєте щоб скло в тарі лопнуло.

Стерилізація банок на газеті фото

Покладіть подвійний шар газети на кожну полицю, але не на підлогу печі. Якщо використовуєте газову духовку, переконайтеся, що газета знаходиться далеко від будь-якого полум'я. Якщо він знаходиться на середній полиці, все буде в порядку.

Розмістіть банки на полиці печі, переконавшись, що вони не торкаються один одного. Закрийте дверцята духовки і стерилізують банки не менше 20 хвилин. Використовуючи товсті кухонні рукавиці, витягніть банки з духовки за часом перебування на термостійкий мат або дошку. Переконавшись, що продукт яким ви заповнюєте тару, такий же гарячий, наповніть ним тару.

Цей метод добре підходить для банок з гвинтовими кришками та банками з бугельним замком (з верхнім затискачем і гумовим кільцем). В Європі їх ще називають - тара в стилі Кельнера.

Важливе зауваження про процес стерилізації банок

Не додавайте холодну їжу в гарячі банки або гарячу їжу в холодні банки. В іншому випадку, через перепад температури банку зруйнується, що дуже небезпечно, адже маленькі частинки скла можуть потрапити в їжу.