Стерилізація банок у духовці

Стерилізація банок у духовці

Стерилізація банок у духовці

Інтернет-магазин з гуртового продажу склотари, вітає на сторінках блогу. Якщо цікавитеся оптовими покупками скляної тари будь-яких видів, заходите сюди. Хочете дізнатися як провести процес стерилізації банок в духовці? Читайте далі.

Використання духовки для стерилізації банок, перед консервування, є ефективним способом запобігання зростанню шкідливих бактерій. Вона захищає їжу від потенційного псування, і захищає відмінний аромат і текстуру особливих сімейних рецептів.

Стерелізація банок в духовці фото 1

Підігріємо духовку до 225 градусів за Фаренгейтом. Обов'язково налаштуйте стійки усередині, щоб відповідала висоті банок.

Стерелізація банок в духовці фото 2

Приведіть у порядок банки, кришки та гумки, і розмістіть їх на металевих основах бляшках для печива. Залиште проміжок між ними, щоб циркулював гаряче повітря. Якщо ви повторно використовуєте баночки з попередніх років, Зніміть кришки й гумки щоб все було відкрито і стояло окремо, перш ніж поставити це все обладнання в духовку.

Стерелізація банок в духовці фото 2

Покладіть на металеву основу для печива банки, кришки та гумки і все завантажте в попередньо нагріту духовку. Встановіть таймер на 10 хвилин, не витягуйте і не відкривайте дверцята духовки, перш ніж ці 10 хвилин пройдуть. Якщо пройшло понад 10 хвилин, це нормально, але й цього часу при даній температурі досить.

Стерелізація банок в духовці фото 4

Вимкніть духовку і залиште це все всередині, щоб воно залишалося теплими, поки не будете готові їх використовувати для консервування. Хоча 225 градусів - це порівняно низька температура печі, використовуйте рукавички для духовки або товсті ручні рушники. Ставтеся до цього серйозно, адже можна обпекти руки.

Стерелізація банок в духовці фото 5