Для лимонаду


Пляшка AVI 300 ml

Пляшка AVI 300 ml
300мл

В упаковці

390 шт

Горловина

ТО-33

Об'єм

300 мл

8.38 грн

Пляшка ZUK 330 ml прозорий

Пляшка ZUK 330 ml прозорий
330мл

В упаковці

298 шт

Горловина

28

Об'єм

330 мл

10.80 грн

Пляшка Monopol 500 ml

Пляшка Monopol 500 ml
500мл

В упаковці

300 шт

Горловина

28

Об'єм

500 мл

13.40 грн

Пляшка STD 500

Пляшка STD 500
500мл

В упаковці

300 шт

Горловина

28

Об'єм

500 мл

13.00 грн

Пляшка Monopol 700 ml

Пляшка Monopol 700 ml
700мл

В упаковці

1398 шт

Горловина

28

Об'єм

700 мл

24.00 грн

Пляшки для лимонаду

Літо — час, який в основному хочеться проводити на відкритому повітрі. Щоб спека не сильно докучала в цей період, потрібно стежити за водним балансом в організмі і як можна частіше споживати рідини.

Скляна пляшка для лимонаду — найкращий вибір для подачі освіжаючих напоїв. Така тара відрізняється простим, але в той же час стильним оформленням, яке прикрасить будь-який пікнік або вилазку на природу. Крім лимонадів в скляні пляшки можна розливати коктейлі, вино, пиво, соки, воду, молоко, холодний чай або каву і все що завгодно.

Подібні ємності можна назвати цілком вдалим придбанням. По-перше, вони недорого коштують, особливо, якщо закуповувати партії оптом. По-друге, з них зручно пити — можна не переживати, що щось проллється або неякісний матеріал негативно вплине на смак напою. По-третє, просте споживання напоїв можна легко трансформувати в приємне проведення часу. Досить стилізувати пляшку на свій розсуд або просто додати цікаву соломинку, щоб змінити настрій на краще.

Крім того, до продукції з нашого магазину можна легко підібрати кришки або пробки для зберігання різних рідин. Ця пропозиція сподобається тим, хто захоплюється домашнім виробництвом алкогольних і безалкогольних напоїв.

Пляшки для лимонаду і їх основні переваги

 • зручне зберігання — мова йде не тільки про зберігання рідин, а й самої тари. Вироби можна тримати як в вертикальному, так і горизонтальному положенні — це залежить від ваших уподобань. Ми радимо обертати тару папером для додаткового захисту від відколів і тріщин;
 • зручність для дітей — на сайті нашого магазину продаються ємності різного об'єму. Підбирайте відповідні варіанти, які зможуть утримати навіть маленькі діти;
 • екологічна безпека — скло не впливає на смак, якість і термін придатності продуктів. Цей матеріал легко миється, що робить його придатним для багаторазового використання. Крім того, його можна піддавати вторинній переробці. Роблячи вибір на користь скляних виробів, ви піклуєтеся про навколишнє середовище, що не засмічує природу пластиковими відходами;
 • довговічність — скляні вироби зберігають свій зовнішній вигляд і функціональність десятиліттями;
 • доступність — такі ємності продаються за низькою ціною. Зайдіть в електронний каталог нашого магазину, щоб самим в цьому переконатися.

Як купити скляні пляшки для лимонаду?

Щоб замовити скляні вироби для побутових потреб, заходьте на сайт Інтерскло. У нас представлений великий асортимент товарів різних розмірів, кольорів і форми. Щоб оформити замовлення, вам потрібно зробити наступне:

 • вибрати відповідну модель — для цього в каталозі розміщена докладна інформація про кожен товар, є фото і вказана вартість. Якщо у вас виникнуть труднощі — зверніться до одного з наших консультантів;
 • визначитися зі зручним варіантом доставки і оплати — ми співпрацюємо з відомими транспортними компаніями, у яких є відділення по всій Україні. Замовляйте у нас якісні пляшки для лимонаду, купити які можна з доставкою в Рівне, Луцьк, Ужгород, Львів, Хмельницький і будь-який інший регіон;
 • підтвердити замовлення — замовлення оформляються в режимі онлайн. Це дуже швидко і зручно. Ми оперативно обробляємо запити в міру їх надходження. Все, що вам потрібно зробити — заповнити спеціальну форму на сайті.

Наша компанія є прямим постачальником товарів, що гарантує швидку і якісну роботу. Ми пропонуємо тільки надійні вироби, які пройшли необхідні перевірки та мають відповідні сертифікати, включаючи висновок санітарно-гігієнічної експертизи.

☝ Як довго служить скляна тара?

➦ З дбайливим ставленням скляні контейнери прослужать майже нескінченно довго, а якщо ви їх викинете, вони на 100 відсотків підлягають переробці.


☝ Чи краще зберігається їжа в скляній тарі?

➦ Скло — непористий матеріал, а значить, крізь нього не може проникнути ніщо, в тому числі бактерії. Це допомагає довше зберігати їжу свіжою.


☝ Чи може скляна тара бути токсичною?

➦ Відсутність токсичності: одна з основних причин, чому ми любимо скло, адже воно максимально безпечне. Як правило, воно повністю інертне (тобто не вступає в реакцію та не вилуговується) і непроникне для рідин і газів. 


☝ Які дефекти має скляна тара?

➦ Деякі поширені приклади дефектів: пухирі, слід від перегородки, відколи, апельсинову кірку, перетиснені шийки та вогневі тріщини.


☝ Чи можна наливати гарячі продукти в скляну тару?

➦ Так можна. Наприклад, фруктові джеми розливають у скляні горщики при температурі близько 85°C. Проблема полягає в різниці між температурою скла і продукту. Скляна тара повинна бути належним чином «акліматизована»: рекомендується не переміщати її зі складів (які зазвичай не опалюються) безпосередньо на розливний завод. Слід також звернути особливу увагу на подальшу термічну обробку, коли контейнери запечатані (пастеризація та стерилізація), оскільки ці обробки впливають на внутрішній тиск.


☝ Скільки коштують пляшки ДЛЯ ЛИМОНАДУ в магазині Склотара?

➦ Ціна пляшки ДЛЯ ЛИМОНАДУ від 8 грн до 24 грн.


☝ Найпопулярніші  пляшки ДЛЯ ЛИМОНАДУ в Україні

➦ ТОП популярних товарів:

 • Пляшка STD 500
 • Пляшка Monopol 700 ml


☝ Які найдешевші пляшки ДЛЯ ЛИМОНАДУ?

➦ ТОП недорогих товарів:

 • Пляшка AVI 300 ml
 • Пляшка ZUK 330 ml