Для наливок і настоянок


Пляшка 4СL Monopol

Пляшка 4СL Monopol
40мл

В упаковці

972 шт

Горловина

18

Об'єм

40 мл

3.82 грн

Пляшка 10 CL Plaska

Пляшка 10 CL Plaska
100мл

В упаковці

520 шт

Горловина

28

Об'єм

100 мл

6.70 грн

Пляшка 20 CL Plaskа

Пляшка 20 CL Plaskа
200мл

В упаковці

344 шт

Горловина

28

Об'єм

200 мл

10.00 грн

Пляшка Monopol 200 ml

Пляшка Monopol 200 ml
200мл

В упаковці

462 шт

Горловина

28

Об'єм

200 мл

9.26 грн

Пляшка Eddie 330 ml прозора

Пляшка Eddie 330 ml прозора
330мл

В упаковці

304 шт

Горловина

crown twist

Об'єм

330 мл

10.05 грн

Пляшка 50Cl Plaska

Пляшка 50Cl Plaska
500мл

В упаковці

216 шт

Горловина

28

Об'єм

500 мл

20.00 грн

Пляшка Monopol 500 ml

Пляшка Monopol 500 ml
500мл

В упаковці

300 шт

Горловина

28

Об'єм

500 мл

13.60 грн

Пляшка STD 500

Пляшка STD 500
500мл

В упаковці

300 шт

Горловина

28

Об'єм

500 мл

13.00 грн

Пляшки для настоянок і наливок

Скляні пляшки для настоянок — це універсальна тара для зберігання і транспортування різних наливок, бальзамів, інших алкогольних або безалкогольних напоїв. Виробництво виробів даного типу передбачає використання екологічно чистих матеріалів, які не впливають на якість вмісту, безпечні для екології та здоров'я людини.

На нашому сайті представлені товари, виконані в лаконічному дизайні. Вони стануть прикрасою будь-якого столу, а також підходять для нанесення різної атрибутики, щоб підвищити впізнаваність бренду. Вироби виготовлені з загартованого скла, яке характеризується високою міцністю. В асортименті є пляшки різного об'єму і кольору (прозорого або затемненого).

Пляшки для наливок і їх основні переваги

 • висока якість — використання товстого скла дозволяє витримувати різні механічні навантаження;
 • універсальність — проста форма не обмежує застосування виробів. Вони підходять для зберігання води, вина, фруктових соків, сиропів, а також сипучих продуктів. Вибирайте прозоре скло для розливу кольорових рідин або темне — щоб захистити від ультрафіолету світлочутливі продукти;
 • герметичність — універсальні шийки пляшок підходять для закупорки різними кришками, які теж можна знайти на нашому сайті за доступною ціною. Головне — підібрати відповідний діаметр;
 • повний комплект — у нас продаються товари оптом за розумною вартістю.

Якісні пляшки для настоянок на сайті Інтерскло

Щоб замовити пляшки для напоїв — переходьте в онлайн каталог, де представлений широкий асортимент продукції найвищого ґатунку. Що ми пропонуємо:

 • можливість співпрацювати з постачальником безпосередньо без посередників. Це позбавить вас від необхідності оплачувати додаткові процентні надбавки;
 • реалізована продукція проходить суворий і обов'язковий контроль якості, щоб виключити брак;
 • швидка доставка в Рівне, Луцьк, Ужгород, Львів, Хмельницький і будь-який населений пункт України. Замовлення виявиться в зазначеному пункті видачі протягом трьох робочих днів — в залежності від віддаленості вашого регіону.

Вибирайте пляшки для настоянок, купити які можна недорого на сайті або зв'язавшись з нами по телефону. Наші консультанти завжди знаходяться на зв'язку і готові дати відповідь на будь-яке питання. Після підтвердження замовлення, тара ретельно упаковується, щоб в цілості доїхати до адресата.

☝ Як довго служить скляна пляшка для настоянок, наливок?

➦ З дбайливим ставленням скляні контейнери прослужать майже нескінченно довго, а якщо ви їх викинете, вони на 100 відсотків підлягають переробці.


☝ Чи краще зберігається їжа в скляній пляшці для настоянок, наливок?

➦ Скло — непористий матеріал, а значить, крізь нього не може проникнути ніщо, в тому числі бактерії. Це допомагає довше зберігати їжу свіжою.


☝ Чи може скляна пляшка для настоянок, наливок бути токсичною?

➦ Відсутність токсичності: одна з основних причин, чому ми любимо скло, адже воно максимально безпечне. Як правило, воно повністю інертне (тобто не вступає в реакцію та не вилуговується) і непроникне для рідин і газів. 


☝ Які дефекти має скляна пляшка для настоянок, наливок?

➦ Деякі поширені приклади дефектів: пухирі, слід від перегородки, відколи, апельсинову кірку, перетиснені шийки та вогневі тріщини.


☝ Чи можна наливати гарячі продукти в скляну пляшку для настоянок, наливок?

➦ Так можна. Наприклад, фруктові джеми розливають у скляні горщики при температурі близько 85°C. Проблема полягає в різниці між температурою скла і продукту. Скляна тара повинна бути належним чином «акліматизована»: рекомендується не переміщати її зі складів (які зазвичай не опалюються) безпосередньо на розливний завод. Слід також звернути особливу увагу на подальшу термічну обробку, коли контейнери запечатані (пастеризація та стерилізація), оскільки ці обробки впливають на внутрішній тиск.


☝ Скільки коштують пляшки ДЛЯ НАЛИВОК І НАСТОЯНОК в магазині Склотара?

➦ Ціна пляшки ДЛЯ НАЛИВОК І НАСТОЯНОК від 3 грн до 17 грн.


☝ Найпопулярніша пляшка ДЛЯ НАЛИВОК І НАСТОЯНОК в Україні

➦ ТОП популярних товарів:

 • Пляшка 50Cl Plaska
 • Пляшка Eddie 330 ml


☝ Які найдешевші пляшка ДЛЯ НАЛИВОК І НАСТОЯНОК?

➦ ТОП недорогих товарів:

 • Пляшка 4СL Monopol
 • Пляшка 10 CL Plaska