Для соку


Пляшка BEBI 175 ml

Пляшка BEBI 175 ml
175мл

В упаковці

527 шт

Горловина

TO-38

Об'єм

175 мл

7.40 грн

Пляшка Vitanova 250 ml

Пляшка Vitanova 250 ml
250мл

В упаковці

280 шт

Горловина

TO-38

Об'єм

250 мл

8.70 грн

Пляшка  SOK 300 ml

Пляшка SOK 300 ml
300мл

В упаковці

280 шт

Горловина

TO-38

Об'єм

300 мл

11.00 грн

Пляшка AVI 300 ml

Пляшка AVI 300 ml
300мл

В упаковці

390 шт

Горловина

ТО-33

Об'єм

300 мл

8.80 грн

Пляшка ZUK 330 ml прозорий

Пляшка ZUK 330 ml прозорий
330мл

В упаковці

298 шт

Горловина

28

Об'єм

330 мл

10.80 грн

Пляшка SOK 750 ml

Пляшка SOK 750 ml
750мл

В упаковці

225 шт

Горловина

ТО-43

Об'єм

750 мл

18.90 грн

Пляшка 100CL СІК

Пляшка 100CL СІК
1000мл

В упаковці

160 шт

Горловина

ТО-53

Об'єм

1000 мл

0.00 грн

Пляшка Juice 1000

Пляшка Juice 1000
1000мл

В упаковці

160 шт

Горловина

ТО-53

Об'єм

1000 мл

22.00 грн

Пляшки для соку

Виробництво соків передбачає використання свіжих продуктів, тому в процесі обробки дуже важливо зберегти всі поживні властивості. Для цього слід не тільки дотримуватися спеціальної технології виготовлення, але також вибирати якісні скляні пляшки для соку, купити які можна на сайті Інтерскло.

Свіжі соки — улюблений напій не тільки дітей, а й дорослих. Цей продукт завжди залишається затребуваним, особливо взимку або ранньою весною, коли раціон стає обмеженим і організму не вистачає вітамінів.

У літню пору року свіжовичавлені соки не втрачають своєї популярності. Вони прекрасно освіжають і втамовують спрагу. Ще одна перевага напою, яка пояснює його високу популярність — велике розмаїття смаків. Різні поєднання фруктів і овочів дозволяють зробити вибір навіть тим, кому неможливо догодити.

Пляшка для соку (скло): основні переваги тари

Щоб в соках тривалий час зберігалися поживні речовини, необхідно дотримуватися строгого регламенту під час розливу, транспортування та зберігання напою. Скляна тара в цьому плані стає вирішальним фактором, що відповідає необхідним критеріям якості та безпеки. До її переваг відносять наступне:

  • висока екологічність — скло — безпечний і нейтральний матеріал, який не вбирає запахи при тривалому контакті з продуктами. Така тара легко миється і може використовуватися повторно;
  • герметичність — якісна пляшка для соку, купити яку можна недорого в нашому магазині, не пропускає повітря. Це означає, що продукт не зіпсується до закінчення терміну придатності. Головне — підібрати герметичні кришки, які у нас теж можна замовити;
  • презентабельний дизайн — сучасні скляні пляшки виглядають просто, але привабливо. Тому вам не доведеться додатково переливати напій в іншу ємність, так як ви зможете його подати на стіл відразу в пляшці;
  • доступність — зараз скляна тара продається за дуже доступною ціною, особливо, якщо робити оптові закупівлі.

Де купити пляшки для соку оптом в Україні?

Наша компанія продає різноманітну тару зі скла для зберігання харчових продуктів. У каталозі ви можете ознайомитися з асортиментом, дізнатися основні технічні характеристики товарів, їх вартість і т. д. Ми є прямим постачальником, тому пропонуємо низькі ціни, а також гарантуємо високу якість продукції. Оформлюйте замовлення онлайн з швидкою доставкою в Рівне, Луцьк, Ужгород, Львів, Хмельницький і будь-який інший населений пункт України.

☝ Як довго служить скляна пляшка для соку?

➦ З дбайливим ставленням скляні контейнери прослужать майже нескінченно довго, а якщо ви їх викинете, вони на 100 відсотків підлягають переробці.


☝ Чи краще зберігається їжа в скляній пляшці для соку?

➦ Скло — непористий матеріал, а значить, крізь нього не може проникнути ніщо, в тому числі бактерії. Це допомагає довше зберігати їжу свіжою.


☝ Чи може скляна пляшка для соку бути токсичною?

➦ Відсутність токсичності: одна з основних причин, чому ми любимо скло, адже воно максимально безпечне. Як правило, воно повністю інертне (тобто не вступає в реакцію та не вилуговується) і непроникне для рідин і газів. 


☝ Які дефекти має скляна пляшка для соку?

➦ Деякі поширені приклади дефектів: пухирі, слід від перегородки, відколи, апельсинову кірку, перетиснені шийки та вогневі тріщини.


☝ Чи можна наливати гарячі продукти в скляну пляшку для соку?

➦ Так можна. Наприклад, фруктові джеми розливають у скляні горщики при температурі близько 85°C. Проблема полягає в різниці між температурою скла і продукту. Скляна тара повинна бути належним чином «акліматизована»: рекомендується не переміщати її зі складів (які зазвичай не опалюються) безпосередньо на розливний завод. Слід також звернути особливу увагу на подальшу термічну обробку, коли контейнери запечатані (пастеризація та стерилізація), оскільки ці обробки впливають на внутрішній тиск.


☝ Скільки коштують пляшки для соку в магазині Склотара?

➦ Ціна пляшки для соку від 7 грн до 18 грн.


☝ Найпопулярніші пляшки для соку в Україні

➦ ТОП популярних товарів:

  • Пляшка SOK 750 ml
  • Пляшка Juice 1000


☝ Які найдешевші пляшки для соку?

➦ ТОП недорогих товарів:

  • Пляшка BEBI 175 ml
  • Пляшка Vitanova 250 ml