Пляшки 40-100мл


Пляшка 4СL Monopol

Пляшка 4СL Monopol
40мл

В упаковці

972 шт

Горловина

18

Об'єм

40 мл

3.82 грн

Пляшка 5CL STD

Пляшка 5CL STD
50мл

В упаковці

813 шт

Горловина

18

Об'єм

50 мл

3.85 грн

Пляшка 10 CL Plaska

Пляшка 10 CL Plaska
100мл

В упаковці

520 шт

Горловина

28

Об'єм

100 мл

6.70 грн

Пляшка Dorika 100 ml 31,5 оливкова

Пляшка Dorika 100 ml 31,5 оливкова
100мл

В упаковці

200 шт

Горловина

31.5

Об'єм

100 мл

9.00 грн

Пляшка Maraska 100 ml 31,5 оливкова

Пляшка Maraska 100 ml 31,5 оливкова
100мл

В упаковці

200 шт

Горловина

31.5

Об'єм

100 мл

9.00 грн

Пляшки 100 мл, 50 мл

Де купити скляні пляшечки 100 мл і менше? Ви перейшли в потрібний розділ — наш магазин пропонує великий вибір виробів різного розміру.

Невелика тара — незамінна дрібниця, яка завжди стане в нагоді і повинна бути в арсеналі в будь-якому будинку. У нашому каталозі представлені товари, виготовлені з високоякісного скла, яке піддається особливій технології обробки, стаючи міцним. Цей матеріал володіє цілим рядом інших переваг:

  • стійкість до механічних пошкоджень — вироби не тільки можуть впоратися з випадковими ударами, але і протистоять будь-яким навантаженням. У процесі виробництва вони проходять спеціальну обробку, яка при подальшій експлуатації захищає їх від відколів, випадкових подряпин і т. д. Вибирайте якісні скляні пляшки 100 мл, купити які можна недорого на нашому сайті. Вони не тріскаються, не б'ються і підходять для розливу напоїв під високим тиском;
  • безпека — скло має одну важливу перевагу — хімічну нейтральність. Це означає, що воно не вступає в реакцію з речовинами, які містяться всередині. Навіть після тривалого перебування в скляній тарі, продукти не змінюють свій колір, запах або смак. Ємності, зроблені з інших матеріалів, наприклад, металу або пластику, не можуть похвалитися такими здібностями. Тривалий контакт з такими поверхнями, навпаки, робить продукти токсичними;
  • доступна ціна — у нас можна купити пляшечки 50 мл оптом. Це вигідно і недорого. Справа в тому, що наша компанія є прямим постачальником склотари, тому ми працюємо без посередників і додаткової націнки.

Як можна використовувати маленькі пляшечки?

Найбільш очевидна сфера застосування пляшок маленького обсягу — харчова промисловість. Вони підходять для зберігання напоїв, оцту, масла і різних соусів. Завдяки невеликому формату, господарі можуть сервірувати стіл так, щоб не порушувалася естетика, але при цьому все найнеобхідніше перебувало під рукою. Існують і інші варіанти використання:

  • парфумерія — у нас ви знайдете якісні пляшечки по 100 мл, купити які можна в режимі онлайн. Скло — ідеальний матеріал для зберігання косметики. Оскільки воно нейтральне, ніщо не скомпрометує склад ваших засобів, тому ви нічим не ризикуєте. Що стосується зберігання парфумів, то такі вироби мають високі герметичні властивості, надійно зберігають аромати. Потрібно лише вибрати моделі з темного скла, так як парфуми погано переносять вплив ультрафіолету;
  • в якості декору — щоб урізноманітнити інтер'єр ресторану або готелю, досить засипати в маленькі пляшки кольоровий пісок, декоративні камінці або заповнити іншим вмістом на свій розсуд. Утворені елементи можна розмістити на полицях або скласти цікаву композицію;
  • для колекціонування спиртного — маленькі пробники зі спиртним часто використовуються в якості сувенірів або в презентаційних цілях. В останньому випадку для маркування слід додатково замовити етикетки.

Магазин Інтерскло — хороша можливість купити пляшечки 100 мл

Продаж склотари — одне з провідних напрямків нашої компанії. Представлені вироби виконані в кращій якості і доступні для замовлення через корзину 24/7 з доставкою по всій території України. Для замовлення вам потрібно визначитися з вимогами і вибрати відповідні товари, виходячи із зазначених технічних характеристик.

На сайті вказана вартість склотари, а також кількість примірників, які знаходяться в одній партії. Посилки доставляються в залежності від віддаленості регіону. Вони ретельно упаковуються з дотриманням необхідних заходів безпеки.

Вибирайте надійні скляні пляшки 50 мл, купити які можна з доставкою в Рівне, Луцьк, Ужгород, Львів, Хмельницький і т. д.

☝ Як довго служить скляна пляшка 50 - 100 мл?

➦ З дбайливим ставленням скляні контейнери прослужать майже нескінченно довго, а якщо ви їх викинете, вони на 100 відсотків підлягають переробці.


☝ Чи краще зберігається їжа в скляній пляшці 50 - 100 мл?

➦ Скло — непористий матеріал, а значить, крізь нього не може проникнути ніщо, в тому числі бактерії. Це допомагає довше зберігати їжу свіжою.


☝ Чи може скляна тара бути токсичною?

➦ Відсутність токсичності: одна з основних причин, чому ми любимо скло, адже воно максимально безпечне. Як правило, воно повністю інертне (тобто не вступає в реакцію та не вилуговується) і непроникне для рідин і газів. 


☝ Які дефекти має скляна тара?

➦ Деякі поширені приклади дефектів: пухирі, слід від перегородки, відколи, апельсинову кірку, перетиснені шийки та вогневі тріщини.


☝ Чи можна наливати гарячі продукти в скляну тару?

➦ Так можна. Наприклад, фруктові джеми розливають у скляні горщики при температурі близько 85°C. Проблема полягає в різниці між температурою скла і продукту. Скляна тара повинна бути належним чином «акліматизована»: рекомендується не переміщати її зі складів (які зазвичай не опалюються) безпосередньо на розливний завод. Слід також звернути особливу увагу на подальшу термічну обробку, коли контейнери запечатані (пастеризація та стерилізація), оскільки ці обробки впливають на внутрішній тиск.


"☝ Скільки коштують ПЛЯШКИ 40-100 МЛ

 в магазині Склотара?"

➦ Ціна ПЛЯШОК 40-100МЛ від 3 грн до 9 грн.


☝ Найпопулярніші ПЛЯШКИ 40-100 МЛ в Україні

➦ ТОП популярних товарів:

  • Пляшка Dorika 100 ml
  • Пляшка Maraska 100 ml


☝ Які найдешевші ПЛЯШКИ 40-100 МЛ?

➦ ТОП недорогих товарів:

  • Пляшка 4СL Monopol
  • Пляшка 5CL 137