Банки 30-100 мл


Банка TO-30 TO43

Банка TO-30 TO43
30мл

В упаковці

689 шт

Горловина

TO-43

Об'єм

30 мл

4.28 грн

Банка TO-40 TO43

Банка TO-40 TO43
40мл

В упаковці

743 шт

Горловина

TO-43

Об'єм

40 мл

4.28 грн

Банка ТО-85

Банка ТО-85
85мл

В упаковці

506 шт

Горловина

TO-43

Об'єм

85 мл

4.70 грн

Банка TO100

Банка TO100
100мл

В упаковці

264 шт

Горловина

TO-66

Об'єм

100 мл

5.30 грн

Банки 100 мл, 40 мл, 30 мл

В даному розділі представлена ​​склотара різних розмірів (банки 30 мл і більше — до 100 мл), які покупці можуть замовити оптом за вигідною вартості. Йдеться про ємності невеликого розміру, через що може здатися, що у них не може бути ніякого практичного застосування. Це помилка, тому що мініатюрні посудини використовувалися з давніх часів і до цих пір не втрачають своєї актуальності.

Сфера застосування маленьких баночок

Спочатку скляну тару невеликого обсягу використовували в парфумерії та фармацевтиці. У ній зберігали парфуми, різні косметичні засоби, а також ліки. Згодом баночки на 100 мл і менше почали використовувати в якості сувенірної продукції. Зараз область їх застосування розширилася, вироби використовують для зберігання:

 • сипучих продуктів, наприклад, спецій. Завдяки герметичній упаковці приправи не розсипаються, не вбирають сторонні аромати, зберігаючи власний неповторний запах і свіжість. Прозоре скло дає можливість швидко знайти потрібну спецію або при необхідності можна наклеїти відповідне позначення для більшої зручності;
 • різних делікатесів домашнього приготування. Це можуть бути рослинні масла ручного віджимання, фруктові солодощі, ікра — все що завгодно. Якщо вас зацікавили скляні баночки 40 мл, купити їх можна в нашому інтернет-магазині недорого. У них продукти виглядають особливо апетитно;
 • домашнього варення, повидла, джемів, меду і т. д. Щоб всі ці ласощі зберегли свій первозданний смак, банки потрібно закривати герметичними кришками (відповідні комплекти знаходяться у відповідному розділі електронного каталогу). Такі частування стануть прекрасним подарунком для близьких і друзів. Їх також можна виробляти в промислових масштабах для продажу;
 • дитячого харчування. Скло — це безпечний матеріал, який не несе ніякої загрози, що дуже важливо для здоров'я маленьких дітей;
 • декору. Вибирайте маленькі скляні баночки 30 мл, купити які можна за доступною ціною. Вони підходять для різних дрібниць, необхідних в рукоділлі. Їх також можна наповнити декоративними камінчиками і розмістити на полицях, щоб додати домашнього затишку.

Таким чином, склотара маленького формату є практичною упаковкою, яка користується попитом в різних сферах життя людини: фармацевтика, косметологія, фермерство, бджільництво, серед виробників господарських товарів, харчової промисловості і т. д.

Як купити банки 100 мл оптом?

Компанія Інтерскло займається оптовою торгівлею склотари по всій території України. Все, що потрібно зробити для замовлення — залишити онлайн-заявку на сайті або зв'язатися з нами будь-яким іншим способом. З умовами оплати, доставки, а також термінами поставки можна ознайомитися окремо — необхідна інформація розміщена у відповідних розділах. Ми оперативно відправляємо замовлення, довіряючи тільки провідним транспортним компаніям.

Виробництво склотари — питання, що заслуговує на окрему увагу. Ми представляємо тільки якісну продукцію, яка пройшла необхідні етапи перевірки. Скляні баночки 100 мл, купити слід у відповідності з наступними вимогами:

 • наявність ідеально гладкої поверхні без вад і дрібних дефектів: погано пофарбованих ділянок, сколів, бульбашок, виступів і т. д. Якщо продукція не відповідає цій вимозі, вона відсіюється і відправляється на переробку;
 • термостійкість — склотара повинна справлятися з несприятливим впливом навколишнього середовища, включаючи різкі перепади температури;
 • механічна міцність — здатність витримувати удари, високий тиск і т. д. — свідчення надійності;
 • хімічна нейтральність — для цього використовується сировина найвищого ґатунку.

Вибирайте тільки надійних постачальників і якісні скляні баночки 40 мл, купити які можна у нас з оперативною доставкою в Рівне, Луцьк, Ужгород, Львів, Хмельницький та інші міста України.

☝ Як довго служить скляна банка 100 мл?

➦ З дбайливим ставленням скляні контейнери прослужать майже нескінченно довго, а якщо ви їх викинете, вони на 100 відсотків підлягають переробці.


☝ Чи краще зберігається їжа в скляній банці 100 мл?

➦ Скло — непористий матеріал, а значить, крізь нього не може проникнути ніщо, в тому числі бактерії. Це допомагає довше зберігати їжу свіжою.


☝ Чи може скляна банка 100 мл бути токсичною?

➦ Відсутність токсичності: одна з основних причин, чому ми любимо скло, адже воно максимально безпечне. Як правило, воно повністю інертне (тобто не вступає в реакцію та не вилуговується) і непроникне для рідин і газів. 


☝ Які дефекти має скляна банка 100 мл?

➦ Деякі поширені приклади дефектів: пухирі, слід від перегородки, відколи, апельсинову кірку, перетиснені шийки та вогневі тріщини.


☝ Чи можна наливати гарячі продукти в скляну банку 100 мл?

➦ Так можна. Наприклад, фруктові джеми розливають у скляні горщики при температурі близько 85°C. Проблема полягає в різниці між температурою скла і продукту. Скляна тара повинна бути належним чином «акліматизована»: рекомендується не переміщати її зі складів (які зазвичай не опалюються) безпосередньо на розливний завод. Слід також звернути особливу увагу на подальшу термічну обробку, коли контейнери запечатані (пастеризація та стерилізація), оскільки ці обробки впливають на внутрішній тиск.


☝ Скільки коштують БАНКИ 30-100 МЛ в магазині Склотара?

➦ Ціна БАНКИ 30-100 МЛ від 4 грн до 6 грн.


☝ Найпопулярніші БАНКИ 30-100 МЛ в Україні

➦ ТОП популярних товарів:

 • Банка TO100
 • Банка ТО-85


☝ Які найдешевші БАНКИ 30-100 МЛ?

➦ ТОП недорогих товарів:

 • Банка TO-30 TO43
 • Банка TO-40 TO43