З бугельним замком

Банка Kilner 255 ml

Банка Kilner 255 ml
255мл

В упаковці

32 шт

Горловина

95

Об'єм

255 мл

48.00 грн

Банка Kilner 900 ml

Банка Kilner 900 ml
900мл

В упаковці

10 шт

Горловина

95

Об'єм

900 мл

69.00 грн

Банки з бугельним замком

Скляна тара — незамінна річ в домашньому господарстві. Її часто використовують не тільки для консервування і зберігання продуктів, але навіть замість посуду. Зрозуміло, однієї тільки ємності мало, потрібні ще й кришки. Вони можуть бути різними, але найкраще себе зарекомендували банки скляні з бугельних замком.

Що таке бугельний замок? Перший прототип цього винаходу виник ще в XIX столітті. З тих пір він мало змінився, і його суть полягає в наявності відкидної кришки, яка легко відкорковується і назад закупорюється. Це допомагає зберігати свіжість продуктів максимально тривалий час.

Перевага такої тари в тому, що вона продається з укомплектованою кришкою, що не загубиться. Механізм затиску дуже простий і активується підйомом або опусканням металевої лапки. При цьому не потрібно прикладати титанічні зусилля — з ним впорається навіть дитина, а дівчата зможуть зберегти манікюр.

Приймаючи рішення купити банки з бугельним замком (Україна), ви робите вибір на користь якості і комфорту. Це універсальні ємності, які підходять для зберігання будь-яких продуктів як рідких, так і сипучих. На цьому список переваг не закінчується.

Переваги банок з затискачем:

  • висока якість — в нашому магазині продаються товари українського виробництва, які виготовляються з товстого скла і піддаються спеціальній обробці;
  • герметичність — внутрішня сторона кришки укомплектована гумовою прокладкою, яка за рахунок бугельного механізму щільно прилягає до горловини;
  • компактність — тара буває різних розмірів, але найбільшим попитом користуються вироби, розраховані на 255 мл і 900 мл;
  • доступна вартість.

Інтернет-магазин Інтерскло — можливість купити скляні банки з бугельних замком оптом

Наша компанія є прямим постачальником, тому ми працюємо без посередників і додаткових процентних надбавок. Це дає нам можливість працювати швидко і ефективно, а також встановлювати прийнятні ціни на товари.

Купівля виробів з бугельними замками — вигідне рішення. Таку тару можна обробляти будь-якими способами. Крім того, якщо кришка випадково розіб'ється, то її легко замінити.

Перш ніж оформити замовлення, уважно ознайомтеся з представленим асортиментом. На сайті розміщена вся необхідна інформація — технічні характеристики, фото, кількість виробів в партії і т.д. Вибирайте банки з бугельних замком, купити які можна недорого. Регіон доставки — Рівне, Луцьк, Ужгород, Львів, Хмельницький і вся територія України.