Банки 314-900 мл

Банка DEEP 314

Банка DEEP 314
314мл

В упаковці

270 шт

Горловина

deep70

Об'єм

314 мл

5.11 грн

Банка 32CL DAWID

Банка 32CL DAWID
320мл

В упаковці

300 шт

Горловина

TO-66

Об'єм

320 мл

4.88 грн

Банка TO-346

Банка TO-346
346мл

В упаковці

256 шт

Горловина

TO-82

Об'єм

346 мл

8.19 грн

Банка 50CL PR

Банка 50CL PR
500мл

В упаковці

192 шт

Горловина

TO82

Об'єм

500 мл

7.35 грн

Банка TO-545

Банка TO-545
545мл

В упаковці

128 шт

Горловина

ТО-82

Об'єм

545 мл

10.90 грн

Банка TO 550 Амфора

Банка TO 550 Амфора
550мл

В упаковці

132 шт

Горловина

ТО82

Об'єм

550 мл

6.47 грн

Банка Kilner jar 900

Банка Kilner jar 900
900мл

В упаковці

10 шт

Горловина

95

Об'єм

900 мл

69.00 грн

Банка TO 900 miod

Банка TO 900 miod
900мл

В упаковці

144 шт

Горловина

TO82

Об'єм

900 мл

10.05 грн

Банки 0,5 л

Скляні банки — це універсальна тара, без якої неможливо обійтися в побуті або на промисловому виробництві. Наша компанія надає можливість купити банки 0,5 літра, які вирішать більшу частину завдань, пов'язаних зі зберіганням різних товарів. Сьогодні їх використовують для фасування харчових заготовок, парфумерії, косметичних засобів і т. д. У деяких випадках скло — єдине правильне рішення для зберігання продуктів.

В електронному каталозі нашого магазину представлений широкий асортимент товарів, який регулярно поповнюється новими позиціями. У нас представлені скляні ємності різних форм, розмірів і кольорів, герметичні кришки для консервування і не тільки, а також допоміжні інструменти для закупорювання.

Ми пропонуємо купити півлітрові банки (0,5 л) наступних різновидів:

  • під бляшані кришки — традиційний варіант, який добре всім відомий завдяки бабусям і мамам. Закочуються такі консервації автоматично, напівавтоматично або вручну. Мінус в тому, що кришки розраховані на одноразове використання і стають непридатними після відкриття тари;
  • зі скляними кришками — мається на увазі бугельний затиск — сучасний аналог, призначений для багаторазового використання. Конструкція виробів продумана таким чином, щоб забезпечити високу герметичність. При необережному поводженні кришка може тріснути або розбитися, але її легко замінити;
  • з гвинтовими кришками (твіст-офф) — ще один сучасний вид. У нас ви можете купити банки 500 мл, виготовлені з відповідними пазами, спеціально розрахованими під систему твіст-офф. Це теж багаторазова технологія, якою зручно користуватися.

Зверніть увагу на те, що кришки продаються окремо. Щоб ознайомитися з їх асортиментом, потрібно перейти в окремий розділ.

Основні характеристики і переваги скляних виробів

Існує безліч причин, за якими варто замовити скляні ємності. Одна з головних — повна нейтральність матеріалу. Він не взаємодіє з вмістом, не має стороннього запаху і не несе загрози здоров'ю людини. Продукти, що зберігаються всередині тривалий час залишаються свіжими, смачними і ароматними. Вибираючи півлітрові банки 0,5, купити які можна за доступною ціною, зверніть увагу на їх колір. Вони бувають прозорими, напівпрозорими і затемненими. Відштовхуватися потрібно від типу продуктів, які ви збираєтеся зберігати. Наприклад, перший варіант підійде для зимових заготовок, другий і третій — для світлочутливих напоїв.

Склотарою дуже зручно користуватися. Вона підходить для повторного використання — досить її промити засобом для посуду. Завдяки сучасним технологіям виробництва вона не дряпається, не сколюється і її складно розбити. Доступна вартість — ще один аргумент на користь покупки скляного посуду.

Як купити банки півлітрові недорого?

Компанія Інтерскло співпрацює з оптовими покупцями на вигідних умовах. Ми розробили зручний електронний каталог, щоб ви могли уважно ознайомитися з доступними пропозиціями і оформити замовлення онлайн в будь-який зручний час.

Перш ніж зробити вибір, визначтеся з наступними критеріями:

  • розмір — на сайті представлені обсяги від 30 мл і більше — все залежить від типу і кількості заготовок, які ви плануєте провести;
  • форма — виконує не тільки декоративну функцію, а й впливає на зручність використання ємності;
  • колір — якщо у вас немає можливості зберігати консервації в темному місці, тоді вибирайте моделі з затемненого скла;
  • тип закриття — тара може бути виготовлена ​​під закачування або зі спеціальними пазами для легкого відкриття / закриття.

Вибирайте надійних постачальників і якісні банки півлітрові, купити які можна з швидкою доставкою в будь-яке місто України. Наш інтернет-магазин доставить замовлення протягом трьох робочих днів в Рівне, Луцьк, Ужгород, Львів, Хмельницький та інші населені пункти.