Для лимонаду

Пляшка AVI 300 ml

Пляшка AVI 300 ml
300мл

В упаковці

390 шт

Горловина

ТО-33

Об'єм

300 мл

7.46 грн

Пляшка ZUK 330 ml прозорий

Пляшка ZUK 330 ml прозорий
330мл

В упаковці

298 шт

Горловина

28

Об'єм

330 мл

8.62 грн

Пляшка Monopol 500 ml

Пляшка Monopol 500 ml
500мл

В упаковці

300 шт

Горловина

28

Об'єм

500 мл

13.00 грн

Пляшка Monopol 700 ml

Пляшка Monopol 700 ml
700мл

В упаковці

1398 шт

Горловина

28

Об'єм

700 мл

21.00 грн

Пляшки для лимонаду

Літо — час, який в основному хочеться проводити на відкритому повітрі. Щоб спека не сильно докучала в цей період, потрібно стежити за водним балансом в організмі і як можна частіше споживати рідини.

Скляна пляшка для лимонаду — найкращий вибір для подачі освіжаючих напоїв. Така тара відрізняється простим, але в той же час стильним оформленням, яке прикрасить будь-який пікнік або вилазку на природу. Крім лимонадів в скляні пляшки можна розливати коктейлі, вино, пиво, соки, воду, молоко, холодний чай або каву і все що завгодно.

Подібні ємності можна назвати цілком вдалим придбанням. По-перше, вони недорого коштують, особливо, якщо закуповувати партії оптом. По-друге, з них зручно пити — можна не переживати, що щось проллється або неякісний матеріал негативно вплине на смак напою. По-третє, просте споживання напоїв можна легко трансформувати в приємне проведення часу. Досить стилізувати пляшку на свій розсуд або просто додати цікаву соломинку, щоб змінити настрій на краще.

Крім того, до продукції з нашого магазину можна легко підібрати кришки або пробки для зберігання різних рідин. Ця пропозиція сподобається тим, хто захоплюється домашнім виробництвом алкогольних і безалкогольних напоїв.

Пляшки для лимонаду і їх основні переваги

  • зручне зберігання — мова йде не тільки про зберігання рідин, а й самої тари. Вироби можна тримати як в вертикальному, так і горизонтальному положенні — це залежить від ваших уподобань. Ми радимо обертати тару папером для додаткового захисту від відколів і тріщин;
  • зручність для дітей — на сайті нашого магазину продаються ємності різного об'єму. Підбирайте відповідні варіанти, які зможуть утримати навіть маленькі діти;
  • екологічна безпека — скло не впливає на смак, якість і термін придатності продуктів. Цей матеріал легко миється, що робить його придатним для багаторазового використання. Крім того, його можна піддавати вторинній переробці. Роблячи вибір на користь скляних виробів, ви піклуєтеся про навколишнє середовище, що не засмічує природу пластиковими відходами;
  • довговічність — скляні вироби зберігають свій зовнішній вигляд і функціональність десятиліттями;
  • доступність — такі ємності продаються за низькою ціною. Зайдіть в електронний каталог нашого магазину, щоб самим в цьому переконатися.

Як купити скляні пляшки для лимонаду?

Щоб замовити скляні вироби для побутових потреб, заходьте на сайт Інтерскло. У нас представлений великий асортимент товарів різних розмірів, кольорів і форми. Щоб оформити замовлення, вам потрібно зробити наступне:

  • вибрати відповідну модель — для цього в каталозі розміщена докладна інформація про кожен товар, є фото і вказана вартість. Якщо у вас виникнуть труднощі — зверніться до одного з наших консультантів;
  • визначитися зі зручним варіантом доставки і оплати — ми співпрацюємо з відомими транспортними компаніями, у яких є відділення по всій Україні. Замовляйте у нас якісні пляшки для лимонаду, купити які можна з доставкою в Рівне, Луцьк, Ужгород, Львів, Хмельницький і будь-який інший регіон;
  • підтвердити замовлення — замовлення оформляються в режимі онлайн. Це дуже швидко і зручно. Ми оперативно обробляємо запити в міру їх надходження. Все, що вам потрібно зробити — заповнити спеціальну форму на сайті.

Наша компанія є прямим постачальником товарів, що гарантує швидку і якісну роботу. Ми пропонуємо тільки надійні вироби, які пройшли необхідні перевірки та мають відповідні сертифікати, включаючи висновок санітарно-гігієнічної експертизи.