Т-Корок (19,1)

Т-Корок (19,1)

В упаковці

100 шт

4.00 грн

Т-Корок (22,5)

Т-Корок (22,5)

В упаковці

100 шт

6.60 грн

Пробки для вина

Виготовити вино — це тільки частина справи. Щоб насолодитися неповторним смаком напою, його ще потрібно правильно витримати і зберігати. Ось чому до партії склотари важливо купити винні пробки оптом.

Саме ця маленька деталь зберігає необхідний рівень герметичності. Вона також пропускає правильну кількість кисню, забезпечуючи «режим дихання». Це не дає вину скиснути, а навпаки дає можливість розкрити букет, наповнитись глибоким ароматом і унікальними смаковими характеристиками, які високо цінуються в винах.

Виробництво вина являє собою тонке мистецтво, яке передбачає наявність глибоких знань і тонкощів. Важливо не тільки розбиратися в різних сортах винограду, але і розуміти: як воно розвивається і поводиться з часом, а так само як і в якій ємності слід зберігати напій для розкриття його максимального потенціалу.

Для чого слід купити пробки для вина оптом?

Всі вина діляться на два типи: з терміном придатності і витримкою. Отже, пробки можуть бути герметичними або пропускати повітря. У першому випадку кисень згубно позначається на напої, у другому — він необхідний для того, щоб вино «дозріло». Зараз виробники винних напоїв можуть вибирати серед великої різноманітності пробок:

  • цілісна коркова — традиційний виріб для дорогих вин, які потрібно витримувати тривалий час;
  • пресована — виготовляється з подрібненої кори, з'єднаної харчовим клеєм. Її ціна нижче, але такий виріб не підходить для тривалого використання;
  • комбінована — майже нічим не відрізняється від попереднього різновиду, крім приклеєних до торців цілісних дисків для збільшення терміну служби. У нас ви зможете купити пробки для винних пляшок оптом, щоб зберігати вина з маленькою витримкою або різні недорогі напої;
  • полімерна — виріб, який створюється з напівсинтетичного матеріалу з імітацією пористої структури. Фактично нічим не відрізняється від традиційних аналогів, крім вартості, яка значно нижче в порівнянні з натуральними пробками;
  • герметична — схожа з попереднім пунктом, але не пропускає повітря. Використовується для зберігання вин, які не потребують витримки;
  • гвинтова — кришка, яка загвинчується зверху. Може бути щільною або пропускати повітря. Вважається, що наявність такого типу кришки вказує на дешевизну напою, але це помилка.

В інтернет-магазині Інтерскло продаються якісні пробки для вина, купити які можна з доставкою в Рівне, Луцьк, Ужгород, Львів, Хмельницький і будь-який інший регіон України. Продаж склотари для алкогольних напоїв — основний вид діяльності нашої компанії. Ми є прямим постачальником виробів, тому працюємо швидко і без націнок.